консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Подяка пацієнта з Німеччини


Я хотів би щиро подякувати відділенню «Альфа Медика» та Інституту Серця в м. Києві.

Я, громадянин Німеччини, протягом багатьох років, часто бував у Києві. В листопаді 2014 тут, у Києві cтався серцевий напад і я потрапив до відділення «Альфа-Медика» в Інституті Серця.

Я відразу ж отримав всі необхідні медичні заходи, невідкладну медичну допомогу, інтенсивну терапію та подальші процедури та лікування.

Перебування в клініці було дуже приємним.

Я відчував себе в надійних руках, які професійно мене рятували в будь-який час. Я хотів би підкреслити дисципліну і професійність всіх лікарів, персонал реанімації, терапевтів, медсестер та обслуговуючого персоналу, що були уважними та надали мені безпечне та швидке одужання. Вже в кінці грудня 2014 я був в змозі покинути клініку та знову почати свою подорож додому в січні 2015.

Хотів би окремо подякувати медсестрі Юлії, яка знаходилась поруч зі мною в багатьох випадках під час моєї хвороби, щоб допомогти.

Для будь-яких майбутніх пацієнтів я можу дати тільки гарну рекомендацію, щоб зверталися за лікуванням в цю клініку, де є також високого рівня профілактика і терапія.
Відділення “Альфа-Медика” має також численних фахівців для амбулаторного лікування майже у всіх галузях медицини, що гарантує охоплення всіх сфер медицини та гарне медичне обслуговування.

Всім хворим бажаю якнайшвидшого і повного одужання,

Всім співробітники в лікарні, я б сказав: “Так тримати!”

26.12.14 Лутц Prochaska
Лейпциг / Німеччина

sait 26-12-14 Немец Lutz 09


Читайте також:Right Menu Icon