консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Перший міжнародний симпозіум з тромбозу і гемостазу в Одеcі

03-10-2019

«Перший міжнародний симпозіум з тромбозу і гемостазу» пройшов 1-3 жовтня 2019 р. в Одесі. Лекції, майстер-класи, дискусії, живі обговорення, дебати і багато іншого об’єднали на одному освітньому майданчику і організаторів заходу, і доповідачів, і інших учасників події.

Лікарі Інституту серця також відвідали цей захід – директор Інституту, професор Борис Тодуров, завідувач відділенням інтенсивної терапії Ігор Кузьмич, кардіохірург Віктор Сичов, кардіологи Анна Бесага і Анна Шкандала.

Професор Тодуров представив дві доповіді: «Комплексне лікування венозного тромбоемболізму» і «Антикоагулянтна терапія у пацієнтів з механічним серцем». Друга доповідь була присвячена пацієнтам, яким було імплантовано механічне серце в Інституті серця командою лікарів на чолі з професором Тодуровим.

Ігор Кузьмич виступив з доповіддю «Практичні аспекти тромболітичноі терапії при ТЕЛА».

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ОНМедУ Олег Тарабрін відзначив: «Ми особливо раді тому, що вже протягом багатьох років, не дивлячись на свій жорсткий графік, всі наші освітні проекти підтримує своєю особистою участю і своїми незабутніми лекціями Директор Інституту Серця, Член-кор. НАМН України, професор Борис Михайлович Тодуров! Для нас – це висока честь і велика відповідальність, ще й тому, що на «Перший Міжнародний Симпозіум з тромбозом і гемостазу», Борис Михайлович приїхав не тільки сам, але й запросив з собою команду своїх чудових співробітників! Сердечно вам вдячні, дорогі Друзі та Колеги! Ми завжди раді Вам!»Right Menu Icon