консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Команда Інститут серця завжди готова отримувати нові знання

07-12-2023

Команда Інститут серця МОЗ України завжди готова отримувати нові знання. Досвід та інновації, якими ми володіємо, допомагають дарувати життя нашим пацієнтам.

Ще одна група наших лікарів – Анна Шкандала, Віктор Комарницький повернулась зі стажування у центрі кардіохірургії та трансплантології (CKTCH) у м.Брно, Чехія. Стажування проходило за програмою Medevac, що координується та фінансується Міністерством внутрішніх справ Чехії та відбувається за підтримки Міністерство охорони здоров’я України.

Один з передових центрів Чехії вже не вперше гостинно нас приймає та знайомить з сучасними європейськими тенденціями у кардіології, кардіохірургії та трансплантології.

Наша команда пройшла декілька важливих тренінгів з ехокардіографіі, ендоваскулярних методик протезування клапанів (TAVI) та корекції мітральноі недостатності (mitraclip), імплантацій найсучасніших девайсів для підтримки шлуночків у пацієнтів із серцевою недостатністю (Impella) та взяла участь у новітніших методиках корекції патології аорти (Exovasc), трансплантаціях серця та печінки.

Всі нові знання вже привезли в Україну та імплементуємо в лікуванні наших пацієнтів

Розвиваємо українську медицину разом та дякуємо за таку можливість Міністерству охорони здоров’я, уряду Чехії та Інститут серця.Right Menu Icon