консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Команда Інституту серця розпочала навчання із трансплантації серця та легень в Stanford University Transplant Center

06-11-2023

Команда Інституту серця МОЗ України розпочала навчання із трансплантації серця та легень в одній з найвідоміших лікарень світу – Stanford University Transplant Center (Palo Alto, California, USA). Здається, нам поки що самим важко у це повірити, але мрія стає реальністю прямо зараз – Борис Тодуров, Софія Чайковська, Сергій Судакевич, Ігор Кузьмич, Микола Мельник — доєднались до команди трансплантологів Стенфордської лікарні і разом з ними отримують досвід трансплантації по-американськи.
Лікарня Стенфорду від початку свого створення є рушійною силою розвитку світової медицини. Саме в цих стінах у далеких 1960-х роках Норман Шамвей створив техніку трансплантаціі серця та експериментально довів, що виконання трансплантацій серця є можливим.

Хірурги з усіх куточків світу зʼїжджалися сюди, щоб навчитися трансплантації, а Крістіан Бернард після такого візиту наважився вперше в історії виконати трансплантацію серця в Кейптауні, використавши хірургічну техніку розроблену Шамвеєм. Місяць після цієї події Норману Шамвею вдалося виконати першу трансплантацію серця в США.

Протягом тижня наша команда вже взяла участь у 5 трансплантаціях легень та серця, літаючи в різні штати Америки, де брали участь у мультиорганних заборах органів, опанували використання перфузійних машин для легень та серця Transmedics, вивчали деталі проведення імплантації органів.

Навчання продовжується далі, а ми будемо ділитися з вами цікавою інформацію. Зовсім скоро отримані нові знання та досвід будемо впроваджувати у стінах Інституту серця МОЗ України.
Все заради здоров’я наших пацієнтів. Рухаємо українську медицину та трансплантологію вперед!

Дякуємо Міністерство охорони здоров’я України, Віктор Ляшко, Оксана Дмитрієва, Василь Стрілка, Дмитро Коваль, що робите все можливе для того, щоб ми змогли надавати якнайякіснішу допомогу нашим пацієнтам.
Дякуємо нашим землякам, які гідно представляють нашу країну у світі Nataliya Kovalchuk, Rostyslav Semikov, Nelya Melnychuk, Olenka Steciw, Villarreal, Help Ukraine Group (HUG), Peace and Development Foundation, Global Medical Knowledge Alliance, які зробили наше навчання можливим та залишили нам теплі спогади.Right Menu Icon