консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Фахівці Інституту серця взяли участь у щорічному Конгресі EACTS

16-10-2021

13-16 жовтня 2021 року у м. Барселона (Іспанія) відбувся 35-й щорічний Конгрес Европейської Асоціації Кардіоторакальних Хірургів (EACTS). У світі він вважається найбільш представницьким серед спеціалістів із серцево-судинної хірургії. Цього року в його роботі взяли участь представники 69 країн. Тим більшою честю для делегації від Інституту Серця у складі: Борис Тодуров, Ігор Мокрик, Анатолій Іванюк було представити нашу доповідь із використання Операції Озакі для корекції патології клапану легеневої артерії.

Одночасно в Барселоні проходив Конгрес European Board of Cardiovascular Perfusion. Це провідний Форум, який щорічно збирає спеціалістів із перфузіології з Европи та світу. Представники Інституту Серця Степан Маруняк та Сергій Судакевич представили на ньому доповідь із аналізом нашого досвіду використання Екстракорпоральної мембранної оксигенації під час транскатетерної реваскуляризації міокарду.
Інститут Серця є науковою установою. Приємно відзначити той факт, що дослідницька робота, яка ведеться в стінах Інституту отримує світове визнання, а наші лікарі запрошуються до виступів на провідних світових наукових Форумах.Right Menu Icon