Завідувач відділення Ірина Василівна Новерко

Лікар з радіонуклідної діагностики вищої кваліфікаційної категорії

2007 рік – закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

2007-2009 роки – інтернатура за спеціальністю «Радіологія» в НМУ ім. О.О. Богомольця на базі Київської міської онкологічної лікарні.

2010 рік – спеціалізація з радіонуклідної діагностики на базі кафедри радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

З лютого 2009 року – лікар з радіонуклідної діагностики Київської міської онкологічної лікарні.

З 2011 року – завідувач відділення радіоізотопної діагностики Київського міського клінічного онкологічного центру. Навчалася на курсах ТУ «Додержання правил радіаційної безпеки при використанні ДІВ в медичних закладах» на кафедрі радіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

З листопада 2011 року працює у відділенні радіонуклідної діагностики ДУ «Інститут серця МОЗ України».

Навчалася на курсах Європейської Школи Ядерної Медицини з візуалізації перфузії міокарда з ЕКГ-синхронізацією (Відень, Австрія).
Навчалася на тренінг-курсах по застосуванню технологій ОФЕКТ/КТ і ПЕТ для діагностики хронічних захворювань, у тому числі раку (Університетський Медичний Центр, Гронінген, Нідерланди).

Брала участь в 52-му семінарі Європейської Школи Ядерної Медицини по застосуванню гібридних технологій ОФЕКТ/КТ і ПЕТ/КТ в діагностиці та радіонуклідній терапії пухлин різних локалізацій, а також в міжнародній конференції з інтегрованої медичної візуалізації при серцево-судинних захворюваннях (Відень, Австрія).

Бере участь в національних та міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, конгресах, з’їздах фахівців з ядерної медицини України, конференціях Європейської Асоціації ядерної медицини (EANM), конгресах онкологів, радіологів, кардіологів та хірургів України.

Є автором і співавтором більше 30 наукових робіт у фахових виданнях.

Лікар з радіонуклідної діагностики

Старша медична сестра