консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Кузьмич Ігор Миколайович


Анестезіолог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії

В 1997 році закінчив Національний університет ім. О. О. Богомольця в м. Київ.

З 1997 по 1999 роки проходив інтернатуру з анестезіології в Національній медичній академії П. Л. Шупика (наразі НУОЗ ім П. Л. Шупика).

З 1997 по 2002 працював лікарем-реаніматологом у відділенні інтенсивної терапії Національного медичного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.

З 2002 по 2008 роки працював на посаді завідувавча відділення спеціалізованої реанімації для пацієнтів після кардіохірургічних втручань та операцій з приводу трансплантації органів (серце, печінка, нирки, підшлункова залоза).

З 2008 року по теперішній час працює на посаді завідувача відділення інтенсиврщї терапії для дорослих в ДУ «Інститут серця МОЗ України», забезпечуючи ведення пацієнтів в критичних станах при різноманітній кардіологічній та інших видах патології, а також після кардіохірургічних втручань в умовах штучного кровообігу. Також керує веденням пацієнтів після трансплантації органів (серце, нирки).

За роки роботи приймав участь в конференціях Європейської спілки анестезіологів (ESA), Європейської спілки з інтенсивної терапії та невідкладної медицини ( ESICEM), в конгресах Американської спілки кардіологів (АНА). Був доповідачем національних конгресів з анестезіології (Британо- Український конгрес з анестезіології, конгрес з анестезіології «Black See Pearl», м. Одеса).

Проходив стажування в ведучій кардіохірургічній клініці Германії,
м. Бадоенхаузен. Отримав ліцензію на ведення пацієнтів з імплантованими засобами механічної підтримки кровообігу Berlin-Heart, Heart-Wear. Отримав ліцензію на імплантацію та ведення пацієнтів з підтримкою екстракорпоральною мембранною оксигенацією (ЕКМО).

Під його керівництвом вперше в Україні виконано транспортування пацієнта в критичному стані при підтримці ЕКМО.

Є експертом з напрямків:

  • Гостра серцева недостатність;
  • Дихальна недостатність та ГРДС;
  • Механічна підтримка кровообігу;
  • Інфекційно-септичні ускладнення;
  • Гостра ниркова недостатність.

Володіє досвідом та навичками моніторингу центральної гемодинаміки за допомогою інвазивних методик.

В 2018 році Указом президента України П. О. Порошенко удостоєний Почесного звання «Заслужений лікар України».

В 2023 році Наказом Головнокомандувача Збройних Сіл України відзначений почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».Right Menu Icon