консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Костюкова Марина Олександрівна


Лікар-анестезіолог

Закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна спарава» факультет «Медичний № 2».

З 2013 – 2015 рр – інтернатура на базі кафедри «Анестезіології та інтенсивної терапії» Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальнісю « Анестезіологія та інтенсивна терапія».

З 2015 – 2017 рр – клінічна ординатура на базі кафедри «Анестезіології та інтенсивної терапії» Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальнісю « Анестезіологія та інтенсивна терапія», клінічна база ДУ «Інститут серця МОЗ України».

З 2015 р – лікар-анестезіолог «Відділення інтенсивної терапії загального профілю» Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

З 2016 р. – науковий співробітник наукового відділлу анестезіології та штучного кровообігу Державної установи «Інститут серця МОЗ України».

З 2017 р – за сумісництвом лікар-анестезіолог «Відділення штучного кровообігу та екстракорпоральних методів лікування» у складі екстракорпоральної групи.

Під керівництвом д.мед.н., професора Лоскутова О.А. брала участь в науково -дослідній роботі та є співавтором патентів на винахід та корисну модель:

1.    «Застосування імуносорбції при АВО-несумісній трансплантації органів від живого родинного донора».
2.    «Спосіб проведення ізольованої церебральної перфузії при операціях корекції гіпоплазії дуги аорти у дітей та новонароджених».
3.    Спосіб захисту міокарда при операціях аортокоронарного шунтування, що проводяться в умовах аортокоронарного шунтування».

Пріоритетні напрямки діяльності:

Екстракорпоральні методи лікування у пацієнтів з системним атеросклерозом, сімейною та спадковою гіперхолестеринемією (СГХ), ішемічною хворобою серця (ІХС), дилятаційною кардіоміопатією (ДКМП) та іншими захворюваннями серцево-судинної системи:

·       Каскадна плазмафільтрація;
·       Плазмаферез;
·       Гемосорбція;
·       Плазмосорбція;
·       Гемоімунопреципітація;Right Menu Icon