консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Калініченко Тетяна Миколаївна


Калініченко Тетяна Миколаївна
Завідувач консультативно-діагностичного поліклінічного відділення  для дорослих.

Лікар кардіолог другої кваліфікаційної категорії.

2010 р. – закінчила національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».

Пройшла навчання в інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та кафедри внутрішньої медицини №3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (2010 – 2012 рр.).

Клінічна ординатура на базі кафедри внутрішньої медицини №3 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (2012-2014 рр.).
Пройшла спеціалізацію з кардіології у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (2015 р.).

Працювала лікарем-кардіологом кардіологічного відділення Центрального госпіталю МВС України (2014-2016 рр.).

3 2016 року працює лікарем-кардіологом консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих ДУ «Інститут серця МОЗ України».

Регулярно приймає участь у науково-практичних конференціях та конгресах, присвячених питанням сучасної кардіології та кардіохірургії («Щорічний національний конгрес кардіологів України», «Актуальні питання лікування хронічної серцевої недостатності», «Реконструктивна кардіохірургія», «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб», «Гострі та хронічні коронарні синдроми», «Сучасний погляд на ІХС: зміна парадигми»).

Є дійсним членом «Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології» з 2017 р.
Пройшла курси тематичного удосконалення «Клінічна електрокардіографія», «Амбулаторне моніторування ЕКГ», «Функціональна діагностика в кардіології».Right Menu Icon