консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Українсько-французький семінар з ехокардіографії


1 червня 2019 р. в Інституті серця відбувся щорічний українсько-французький науково-практичний семінар з допплерехокардіографічної діагностики «Загальна систематизована ехотомографія серця. Ідентифікація основних анатомічних структур», організований під егідою Інституту серця та кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика за сприяння посольства Франції в Україні.

Основна мета семінару полягала в навчанні лікарів щодо використання міжнародних настанов з ехокардіографічної візуалізації серця. Основним доповідачем на семінарі був наш співвітчизник, лікар Європейського шпиталю імені Жоржа Помпіду (Париж) к. мед. н. Микола Мирошник.

Для участі в семінарі зареєструвалися близько 200 учасників – лікарі різних спеціальностей, у тому числі слухачі, які навчаються на циклі тематичного удосконалення «Ехокардіографія» на кафедрі функціональної діагностики. Учасники семінару прослухали інтенсивний лекційний курс і отримали змогу безпосередньо спостерігати за ходом обстеження пацієнтів на екрані великої конференц-зали Інституту серця.

Учасників семінару привітали завідувач кафедри функціональної діагностики Олег Жарінов і аташе з питань наукової та університетської співпраці посольства Франції в Україні Сільвен Ріголе. У рамках семінару відбулася презентація навчального посібника Миколи Мирошника «Практична допплерехокардіографія».Right Menu Icon