консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Борис Тодуров: Наше спільне завдання – створити Україні імідж країни, якою можна пишатися

04-09-2015

4 вересня в Інституті Серця МОЗ України пройшла дискусійна платформа «Lабораторія IDей» за участі представників фінського уряду і активістів міжнародних миротворчих організацій – лауреатів Нобелівської Премії Миру. Зустріч зібрала провідних вітчизняних лікарів-волонтерів АТО та медичне студентство.

Генеральний директор Інституту серця Борис Тодуров разом з відомими лікарями і громадськими діячами з Фінляндії – екс-міністром охорони здоров’я Ваппу Тайпале та екс-депутатом фінського парламенту Ілккою Тайпале – на одній сцені продемонстрували, як багато лікарське співтовариство може зробити для трансформації суспільства і реформування держави. Професор Тодуров на своєму досвіді показав, як його лікарським миротворчим експедиціям вдавалося полегшувати міжетнічні конфлікти та їх наслідки для населення в гарячих точках планети (Схід України, Нагірний Карабах, Косово, Ірак та ін.).

«Потрібно навчитись кожному робити свій внесок у майбутнє держави», – так пролунав на Lабораторії IDей заклик Бориса Тодурова до медичного співтовариства України. «Навіть у країні перехідного типу, з масивом економічних та соціополітичних проблем – можливо побудувати таку високотехнологічну клініку, як Інститут cерця, зробити пересадку серця, здобути міжнародне визнання. Це можливо, якщо кожен лікар навчиться брати відповідальність». – сказав директор Інституту серця. «Наше спільне завдання – створити Україні імідж країни, якою можна пишатися. Ми разом маємо зробити все, аби нашим дітям і внукам залишилась «оброблена і засіяна», а не «випалена» земля», – наголосив професор Тодуров.

sait Визит финов1

sait Визит финов2

sait Визит финов4

sait Визит финов6

sait Визит финов3Right Menu Icon