консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Українська кардіохірургічна школа відтепер в Узбекистані

26-02-2021

З 18 по 25 лютого команда лікарів Інститут серця МОЗ України на чолі з Борисом Тодуровим  ділилась своїм досвідом в Узбекистані на запрошення колег з Республіканського спеціалізованого науково-практичного медичного центру кардіології в Самарканді.
Поїздка була дуже інтенсивною, насиченою та яскравою.
Командою Інституту за 5 днів було виконано 15 складних операцій, обстежено 250 пацієнтів, прочитана лекція для студентів та лікарів Самаркандського медичного університету Борисом Тодуровим, запланована наукова співпраця з Самаркандським медичним університетом.

 

Хочемо відзначити неймовірну гостинність колег з Узбекистану:
нас пригощали справжнім самаркандським пловом, провели екскурсію чудовим старовинним містом, яке є одним з найдавніших існуючих міст у світі, та дбали, щоб ми почувалися як вдома.
Такі поїздки важливі для команди, адже вони дозволяють нам обмінюватись досвідом, розширюють горизонти та відкривають нові можливості та прекрасних людей. Українська кардіохірургічна школа відтепер в Узбекистані.
Дякуємо колегам з Узбекистану за запрошення, гостинність та довіру.

Команда Інституту серця:
Борис Тодуров, Наталія Понич-Горобієвська, Ігор Кузьмич, Микола Гончаренко, Максим Ротарь, Олександр Дружина, Наталія Галкіна.Right Menu Icon