консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

+380 68 096-97-90
консультація для дітей

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Науково-практичний семінар «Гострі та хронічні коронарні синдроми»


Науково-практичний семінар «Гострі та хронічні коронарні синдроми» відбувся 31 жовтня в Інституті серця МОЗ України за активної участі кафедр функціональної діагностики, кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО імені П.Л. Шупика та за сприяння департаментів охорони здоров’я КМДА і КОДА. У тригодинному семінарі взяли участь близько 250 лікарів-кардіологів, терапевтів, кардіохірургів, реаніматологів, анестезіологів, лікарів з функціональної діагностики, сімейних лікарів, слухачі та інтерни кількох кафедр Академії. Вибір тематики форуму був обумовлений значною увагою кардіологічної спільноти до виданих на початку вересня 2019 року нових Європейських рекомендацій з діагностики та лікування хронічних коронарних синдромів.

Модератор семінару, завідувач кафедри функціональної діагностики професор О.Жарінов у вступному слові зазначив: «Від моменту появи цей узгоджений документ є предметом запеклих дискусій щодо використаної термінології, доцільності рутинного використання багатьох візуалізаційних методів оцінки перфузії та ішемії міокарда, окремих запропонованих підходів до антиішемічної терапії». Традиційне зацікавлення викликають також новини в галузі ведення пацієнтів з гострими коронарними синдромами. Без перебільшення, «блокбастером» 2019 року стали також успішні результати досліджень сучасних протидіабетичних засобів з позиції профілактики серцево-судинних захворювань і, зокрема, серцевої недостатності. Очевидно, саме тому семінар з участю провідних експертів привернув таку велику увагу кардіологів і суміжних спеціалістів.

Доповідачами на семінарі були провідні експерти в галузі кардіології та ендокринології М. Лутай та О. Іркін (ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска» НАМН України), О. Коваль (Дніпропетровська медична академія) і Н. Жердьова (НМАПО імені П.Л. Шупика). Гаряча та невимушена наукова дискусія, яскраві відповіді доповідачів на питання зацікавленої аудиторії, безмежна вдячність лікарів за можливість отримання нових знань – все це визначило безумовний успіх проведеного форуму.



Right Menu Icon