консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Друга онлайн-конференція з серцевої недостатності «Heart Failure Deep Dive» (продовження)


23-24 червня Інститут серця МОЗ України провів другу багатодисциплінарну онлайн-конференцію з діагностики та сучасного лікування серцевої недостатності «Heart Failure Deep Dive». Конференція загалом тривала протягом 11 годин, щодня на зв’язку онлайн були від 900 до 1200 лікарів різних спеціальностей. Провідні кардіологи і кардіохірурги Інституту серця та співробітники кафедр Академії суттєво оновили та доповнили лекційну програму конференції.

Показання для реваскуляризації в пацієнтів з ішемічною кардіоміопатією висвітлив завідувач кафедри функціональної діагностики професор О.Жарінов. У доповіді завідувача відділення ангіографії А.Хохлова було розглянуто новітні аспекти ендоваскулярних втручань, а в доповіді І. Шкурат – аспекти ультразвукового дослідження судинного русла у пацієнтів з серцевою недостатністю. Особливу увагу аудиторії на цей раз привернула тематика хірургічного лікування серцевої недостатності (Г. Ковтун) і клапанної хвороби серця (І. Мокрик), обстеження пацієнтів з кардіомегалією (Д. Рябенко), коморбідностей (О. Онищенко), сучасного використання екстракорпоральних технологій (О. Дружина) та ресинхронізуючої терапії (В. Куць). Доповідачі відповіли на більш ніж 200 питань аудиторії, а також модераторів конференції професорів О.Жарінова і Д. Рябенка.

Конференція переконливо відобразила найвищий рівень кардіологічної і кардіохірургічної допомоги пацієнтам з серцевою недостатністю, а також наукових досліджень та післядипломного навчання на базі Інституту серця МОЗ України. Зберігається очевидна зацікавленість лікарів різних спеціальностей у тематичних освітніх заходах з окремих «вузьких» аспектів кардіології, функціональної діагностики і кардіохірургії.

 Right Menu Icon