консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

+380 68 096-97-90
консультація для дітей

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Тренінг з голтерівського моніторування ЕКГ

16-04-2025

15-16 квітня 2025 року на клінічній базі Інституту серця МОЗ України відбувся тренінг з оволодіння практичними навичками «Голтерівське моніторування ЕКГ при екстрасистолії і пароксизмальних тахіаритміях». Цей захід було організовано кафедрою функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика за технічного сприяння компанії «Імеск». Тренінг відбувся в очному режимі з участю кардіологів і лікарів з функціональної діагностики з різних регіонів України. Лекторами були науково-педагогічні працівники кафедри функціональної діагностики професор Олег Жарінов, доцент Анна Вережнікова, асистент Наталія Ліфантьєва, лікар з функціональної діагностики Наталія Євтушенко. Тренінг було зареєстровано на сайті Центру тестування при МОЗ України під егідою Університету як захід БПР.

Тематика тренінгу охоплювала алгоритми обробки голтерівських записів з використанням системи моніторингу ЕКГ ECG Pro у пацієнтів з екстрасистолією і пароксизмальними тахіаритміями, а також клінічну інтерпретацію отриманих даних на основі новітніх рекомендацій та розбору випадків з практики. Перед тренінгом програмне забезпечення було встановлено на персональні комп’ютери слухачів. Навчання передбачало підготовку слухачами домашнього завдання – аналіз оригінальних голтерівських записів, з формуванням висновку дослідження.

Кафедра бачить значну потребу в розширенні тематики заходів безперервного професійного розвитку лікарів з функціональної діагностики. Отриманий досвід та побажання слухачів буде враховано при плануванні наступних заходів БПР.