Відділення гострого коронарного синдрому та
Інфарктна бригада Інституту серця

Лікарський штат відділення об’єднує кардіологів та анестезіологів-реаніматологів,  які цілодобово забезпечують надання лікувальної допомоги при

✔️ гострому коронарному синдромі – нестабільна стенокардія та гострий інфаркт міокарда

✔️масивній тромбоемболії легеневої артерії

✔️загрозливих порушеннях серцевого ритму

✔️ ексудативному перикардиті з тампонадою серця.

Всі ці стани потребують негайного надання висококваліфікованої медичної допомоги, тому відділення

✔️Працює в режимі 24/7

✔️Оснащене необхідним обладнанням для надання невідкладної медичної допомоги як апарати штучної вентиляції легень для неінвазивної та повної вентиляції легень, дефібрилятори, пристрої та розхідні матеріали для тимчасової електрокардіостимуляції, портативні апарати УЗД

✔️Має власну інфарктну бригаду, яка виїжджає для швидкого транспортування пацієнтів

Лікування інфаркту в Інституті серця

Лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда в Інституті серця МОЗ України проводиться за найвищими cтандартами надання медичної допомоги.

Ми використовуємо найсучасніше обладнання, яке дозволяє лікувати інфаркт ендоваскулярним (малоінвазивним способом), забезпечуючи легку та швидку реабілітацію для пацієнта з якнайшвидшим поверненням у звичний спосіб життя.

Що таке інфаркт та як він виникає

Інфаркт міокарда являє собою одну з форм ішемічної хвороби серця. Це стан, за якого в один із відділів серця припиняє надходити кров. Ділянка, що відчуває нестачу крові, через 10-15 хвилин починає відмирати. 

симптоми інфаркту:

Про Інфарктну бригаду Інституту серця

Аби врятувати пацієнта під час інфаркту у лікарів є лічені хвилини, тому ми створили окрему Інфарктну бригаду для швидкого транспортування пацієнтів
до Інституту серця, а злагоджена робота команди нашого відділення швидко надасть необхідну допомогу на кожному етапі лікування. 

Інфарктна бригада Інституту серця безкоштовно виїжджає до вас та ваших близьких при перших же симптомах. Бригада працює в межах Києва та Київської області.

Реанімобілі обладнані всією необхідною
сучасною апаратурою, а досвідчена кардіологічна бригада миттєво надасть відповідну допомогу та допоможе уникнути незворотних наслідків.

Які дослідження проводять при інфаркті

Як тільки пацієнта доставили до Інституту серця – йому одразу роблять необхідні дослідження: 

Після цього одразу готують до коронарографії. Коронарографія – це рентгеноконтрастний малоінвазивний метод дослідження прохідності судин серця аби виявити, де саме перекривається кровопостачання до серця. 

По результатам коронарографії вирішують, який метод використовуватиметься для відновлення кровопостачання. Це може бути стентування або шунтування.

Оперативне втручання

Стентування є ендоваскулярним оперативним втручанням, що проводиться з метою встановлення стента (спеціального каркаса, який поміщається в просвіт порожнистих органів та судин), зокрема коронарних судин і забезпечує розширення звуженої патологічним процесом ділянки.
Шунтування є більш складною операцією, що виконується на відкритому серці. Судини (шунти) вшиваються в обхід звужених або тромбованих коронарних артерій, тим самим забезпечуючи відновлення нормального кровопостачання серця.

Після оперативного втручання пацієнт знаходиться у комфортній палаті із цілодобовим спостереженням медичного персоналу, задача яких – швидка та якісна реабілітація пацієнта після інфаркту

Як ми за 12 хв врятували пацієнта
після інфаркту

Будь ласка, у разі перших проявів інфаркту - телефонуйте 7703!

Right Menu Icon