Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Шклянка Михайло Ігорович


Шклянка-М

Лікар-інфекціоніст вищої категорії.

Лікар ультразвукової діагностики другої категорії.

В 2006 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».

Працював науковим співробітником відділу вірусних гепатитів зі СНІДом в ДУ «Інститут інфекційних хвороб та епідеміології ім. Л.В. Громашевського АМН України». Основною спеціалізацією діяльності було лікування вірусних гепатитів, ВІЛ/СНІДу та ВІЛ-асоційованих інфекцій.

В 2012 році пройшов спеціалізацію з ультразвукової діагностики на базі кафедри радіології НМАПО ім.П.Л.Шупика.

З 2013 року працює в консультативно-діагностичному поліклінічному відділенні для дорослих ДУ «Інститут серця МОЗ України».

Проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та нирок, щитовидної залози, дуплексне сканування судин верхніх та нижніх кінцівок на апаратах GE та Fukuda.

Закінчив  курси підвищення кваліфікації з інфекційних хвороб за різними темами, зокрема –  «Поглиблене вивчення антиретровірусної терапії та лікування опортуністичних інфекцій у дорослих», «Діагностика та лікування поєднаної інфекції ТБ і ВІЛ/СНІД», «Опортуністичні інфекції у ВІЛ-інфікованих пацієнтів: діагностика, лікування, профілактика».

Відвідував курси інформації та стажування, а також тематичні удосконалення з ультразвукової діагностики за темами: «Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та підшлункової залози», «Сучасна ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен кінцівок», «Ультразвукова діагностика захворювань органів шиї та щитоподібної залози», «Доплерографія магістральних судин шиї, черевної порожнини та нижніх кінцівок».

Проходив стажування у клініках м. Франкфурт на Майні (Німеччина) та Лесото (ПАР).

Співавтор наукових статей.

Регулярно відвідує науково-практичні  конгреси та конференції, в тому числі міжнародні.

Член Української Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики, Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.

Right Menu Icon