консультація для дорослих
пн-пт: 9:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 9:30-15:30

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Момотюк Світлана Олександрівна


МомотюкЛікар –офтальмолог

В 2007 році закінчила Національний медичний університет ім..О.О.Богомольця.

2005-2007рр. пройшла інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на базі КМКЛ «Центр мікрохірургії ока» за спеціальністю офтальмологія у відділеннях судинної патології, патології кришталика, хірургії глаукоми.

Закінчила курси підвищення кваліфікації за розділами:

• Глаукома. Курс лекцій з практичними заняттями на базі КМКЛ «Центр мікрохірургії ока» НМАПО ім.П.Л.Шупика

• Лазери в офтальмології. Курс лекцій з практичними заняттями на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім.В.П.Філатова НАМН України. М.Одеса.

• Організація проведення медичних оглядів робітників шкідливих професій на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

• Исследование переднего отрезка глаза, осложнения и эффективное общение в практике контактной коррекции зрения. Россия. Москва.

• Основы клинической рефракции глаза.Россия. Москва.

Пріоритетні напрями в практичній діяльності:

Інноваційні методи діагностики в офтальмології (оптична когерентна томографія)

Судинні захворювання сітківки (гіпертонічна ангіоретинопатія, вікова макулодистрофія, діабетична ретинопатія)

Брала участь у науково-практичних конференціях, освітніх програмах, симпозіумах, семінарах: ХІХ офтальмологический конгресс “Белые ночи” Санкт-Петербург, “Досягнення та перспективи в офтальмології”, “Коррекция зрения с помощью высокотехнологичных инновационных линз от компании Essilor”, “Сучасні аспекти розвитку катарактальної та рефракційної хірургії”, “Глаукома. Дитяча офтальмологія”, “Здоров’я та контактна корекція. Асферичний дизайн КЛ – чи має це значення? Контроль міопії, майбутнє.”, “Лікування та профілактика інфекційних захворювань ока.” “Глаукома: диференційна діагностика та лікування.”, “Сучасні аспекти здорового та безпечного носіння контактних лінз. Тенденції розвитку МКЛ в Україні.”Right Menu Icon