Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Бортняк Наталія Володимирівна


Лікар – ревматолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Більше 20 років пропрацювала в ревматологічному відділенні Хмельницької міської лікарні, 15 з яких, на посаді завідувача ревматологічного відділення та міським позаштатним ревматологом.

У 2009 р захистила кандидатську дисертацію на тему «Стан нейрогуморальної системи у пацієнтів з ревматичною хворобою серця та вродженими вадами серця у поєднанні з артеріальною гіпертензією». Має друковані наукові роботи.

Займається питаннями діагностики та лікування ревматологічних хвороб, яких зараз нараховується більше 200.
Основні з них: хронічна ревматична хвороба серця, системні хвороби сполучної тканини, системні васкуліти, запальні та дегенеративні ураження суглобів та хребта, подагричний артрит, проблема гіперурикемії, проблеми остеопорозу, болю в спині, диференційною діагностикою причин цих станів та медотами терапевтичного лікування.
Особливу увагу приділяє питанням сучасної  ранньої діагностики ревматоїдного артриту та  анкілозуючого спондилоартриту, що дає змогу вже на  початкових стадіях  захворювання призначити цільове базисне лікування, зменшити агресивність перебігу хвороби, покращити прогноз захворювання, попередити інвалідизацію хворого.

Має досвід інтенсивної терапії важких  аутоімунних станів при системних захворюваннях сполучної тканини,  системних васкулітах. Володіє методикою сучасного лікування біологічними препаратами у тому числі при  ревматоїдному артриті та анкілозуючому спондилоартриті, системних васкулітах.

Регулярно бере участь в конгресах, конференціях, симпозіумах з питань ревматології та суміжних спеціальностей. Багаторазово (більше 30 разів) стажувалася, проходила курси підвищення кваліфікації та отримувала досвід роботи з ревматологічними пацієнтами закордоном (Росія, Франція, Іспанія, Польща, Італія, Греція).

Основний принцип роботи – персоніфікований підхід до діагностики та терапії кожного окремого пацієнта з урахуванням його супутніх захворювань (коморбідні стани).

Член всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології та Всеукраїнської асоціації кардіологів та ревматологів.

Right Menu Icon