Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Ілля Владиславович Леошко


Кардіохірург, асистент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика

У 2016 році закінчив лікувальний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

З 2016 по 2019 роки – інтернатура за фахом «Хірургія» в ДУ «Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України».

З 2019 року працює в ДУ «Інститут серця МОЗ України»

З 2020 року асистент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

З метою вдосконалення знань та навичок активно та поглиблено вивчав основи медичних наук, засвоює передові системи навчання із застосуванням відповідних технологій.

Бере активну участь у науковому житті кафедри, відвідує студентські наукові гуртки при кафедрах. Знання та навички, отримані впродовж навчання та студентської наукової праці, закріплює під час практичної роботи.

У 2016 році пройшов курси з СЛР за рекомендаціями AHA та ERC.

Бере участь у науково-практичних конференціях.

Виступав із авторськими науковими роботами на міжнародних наукових конференціях (міста Чернівці, Львів, Гомель), за результатами яких посів І-ІІІ місця та відзначений сертифікатами.

У 2016 році виступив з постерною доповіддю на конференції 27-Th Congress Of The World Society Of Cardiovascular And Thoracic Surgeons, м. Астана, Казахстан.

Right Menu Icon