консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Відділення радіонуклідної діагностики
Відділення радіонуклідної діагностики є структурним підрозділом Державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України». Основним завданням відділення є виконання висококваліфікованих радіонуклідних досліджень пацієнтам із застосуванням радіофармпрепаратів (РФП). У відділенні здійснюються сцинтиграфічні дослідження на гамма-камері Infinia HawkeyeTM виробництва “General Electric” (США) з робочою станцією обробки діагностичної інформації «Xeleris». Крім стандартної сцинтиграфії Infinia HawkeyeTMдозволяє проводити складні гібридні дослідження з використанням двох методів променевої діагностики – радіонуклідного (однофотонна емісійна томографія – ОФЕКТ) та рентгенівського (рентгенівська ком’ютерна томографія – КТ) із суміщенням отриманих зображень, що дозволяє суттєво підвищити інформативність традиційної радіонуклідної діагностики, наблизити її до рівня світових стандартів. Технологія ОФЕКТ/КТ використовується в кардіології (поправка на послаблення гамма-квантів), онкології, ендокринології (анатомічна локалізація ділянки підвищеного накопичення РФП).

У відділенні працюють фахівці вищої кваліфікаційної категорії, підготовлені для виконання усіх сучасних діагностичних методик ядерної медицини, про що свідчать сертифікати про участь у міжнародних конгресах з ядерної медицини, проходження тренінг-курсів та стажувань, організованих Європейською Асоціацією Ядерної Медицини з міокардіосцинтиграфії, ОФЕКТ/КТ та ПЕТ/КТ, діагностики інфекцій і запальних процесів.

Кількість, розташування та загальна площа приміщень у відділенні відповідає нормам, що загальноприйняті в аналогічних відділеннях європейських клінік. Це дозволяє персоналу відділення виконувати роботу у відповідності з усіма вимогами радіаційної безпеки, що суттєво підвищує якість обслуговування, а спеціально обладнані приміщення для пацієнтів роблять їх перебування у відділенні найбільш комфортним.

Напрями роботи відділення

Кардіологія

Онкологія

Нефрологія

Ендокринологія

Гастроентерологія

Ортопедія і травматологія
Дослідження, що виконуються у відділенні


Міокардіосцинтиграфія

Непряма радіонуклідна ренангіографія

Непряма радіонуклідна цистографія

Остеосцинтиграфія статична, мультифазова, томографічна

Паратиреосцинтиграфія статична, томографічна

Реносцинтиграфія динамічна (ДРСГ)

Реносцинтиграфія статична

Сцинтиграфія з туморотропними радіофармпрепаратами

Сцинтиграфія легень перфузійна

Тиреосцинтиграфія динамічна та статична

Right Menu Icon